----Forum najjaceg saveza----

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share

Athila...aha...to sam ja :P

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

Broj postova : 33

Athila...aha...to sam ja :P Empty
PostajNaslov: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:03 pm

Hmm...Ja ne bih bila ja kad ne bih na svakom forumu na koji sam regana otvorila svoju temu lol!
Neki me znaju, a neki mozda ne...
No, hajde da predem na stvar...Ja trebam nesto reci o sebi? hmm..Ovako, zovem se Ivana...Iz Mostara sam...Godina imam...onaj tko treba znati koliko, taj i zna Razz Obozavam knjige i citanje i sve sto je vezano za jezik...Eto to bi bilo ukratko o meni...ako nekoga nesto zanima...tu sam Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

Broj postova : 84

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:06 pm

E ne mogu ti opistati koliko mi je drago sto si s nama! Zelim ti dobrodoslicu na ovom forumu! Cast mi je da si tu!
Jel smem da spamam po tvojoj temi? Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://andjeli.forumhr.com
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:07 pm

Naravno da smijes...Hvala na dobrodoslici
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:10 pm

Jel mislis da ces na ovom forumu biti postedjena od silnih udvaraca ili ce kao dosad na svakom da tvoja tema bude najpopularnija?
Very Happy
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:12 pm

hmm...pa iskreno..ne znam...a i nije moja tema najpopularnija...Ima puno popularnijih i zanimljivijih...Uglavnom kome sam zanimljiva i koga nesto zanima...pitat ce

Zadnja promjena: Athila; sub ožu 29, 2008 3:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:15 pm

Mislim da si previse skromna...
jos jedna u nizu tvojih vrlina...
Jel razmisljas da poces igrati s3?
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:17 pm

Hmm...iskreno...vec imam acc na s3, ali nije aktivan...Otvorila sam ga reda radi...Ne da mi se igrati na s3, ali tko zna...mozda jednom dobijem volju...Za sada ostajem pri s2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 6:17 pm

heheh vidim da se drugi malo plase da ti postavljaju pitanja... Very Happy
Jel smatras sebe strogom i surovom?
Smile
[Vrh] Go down
Oksana
Član
Član
Oksana

Broj postova : 28

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesub ožu 29, 2008 6:42 pm

A sta radis kada ne radis? alien
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 12:32 am

Ne smatram se strogom i surovom...Naprotiv...ali znam da me mnogi takvom smatraju...ali sto ces...Drzim se one: Ako nekoka mrzi puno ljudi, to mora da je dobar covjek...Uistinu imam zivaca za sve i nastojim sa svima biti ok, opustena i probati objasniti na lagan i kulturan nacin...Ali poenta je sto neki i ne shvataju bas to..pa... Razz

Sto radim kad nista ne radim...hm...uvijek nesto radim...ako nista citam knjigu Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 1:54 am

Zasto si odabrala crvenu boju i ovde na forumu i tasto mi jos nisi postavila pitanje u moj temi? pale
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 2:52 am

Zato sto su mi crvena i crna boja...najdraze boje...a i slaze se uz forum...Evo idem sada postaviti...ali hoces li mi odgovoriti?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 3:22 am

Evo odgovorio sam! Very Happy
Velike promene kod tebe...znam da sam u pravu....
Zasto porices?
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 3:28 am

Nemam sto poreci...Sve je ok...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Oksana
Član
Član
Oksana

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimened ožu 30, 2008 11:24 pm

Athila je napisao/la:
Ne smatram se strogom i surovom...Naprotiv...ali znam da me mnogi takvom smatraju...ali sto ces...Drzim se one: Ako nekoka mrzi puno ljudi, to mora da je dobar covjek...Uistinu imam zivaca za sve i nastojim sa svima biti ok, opustena i probati objasniti na lagan i kulturan nacin...Ali poenta je sto neki i ne shvataju bas to..pa... Razz

Sto radim kad nista ne radim...hm...uvijek nesto radim...ako nista citam knjigu Very Happy

E to je dobro... Bolej nego biti besposlen... Sta jos volis raditi u slobodno vrijeme osim citanja knjiga... Imas neki hobi koji posebno volis?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimepon ožu 31, 2008 12:26 am

hmm...pa ne znam sada dali je to hobi, ali eto..Volim kuhati,to u biti obozavam...Nije mi bitno i za druge i sa sebe...samo da kuham... Laughing pisem poeziju, studiram, visim po netu, izlazim...Ma nade se uvijek nesto... Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimepon ožu 31, 2008 12:26 am

Kad cu ja dobiti kutiju cokoladnih kolacica?
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimepon ožu 31, 2008 12:30 am

Hmm..Prije si bio dobar, pa si dobivao...A sada...hmm...Ne znam...valjda kad opet budes dobar Neutral
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Oksana
Član
Član
Oksana

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimepon ožu 31, 2008 12:34 am

Athila je napisao/la:
hmm...pa ne znam sada dali je to hobi, ali eto..Volim kuhati,to u biti obozavam...Nije mi bitno i za druge i sa sebe...samo da kuham... Laughing pisem poeziju, studiram, visim po netu, izlazim...Ma nade se uvijek nesto... Very Happy

sve slicno kao kod mene samo sto cu ja tek poceti studirati jer sam ovu godinu odmarala...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:23 am

Oksana usmena opomena za tebe jer post na temi upoznavanje mora sadrzati pitanje! Smile

Athila tvoji uzori i imas li ih?
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:28 am

Ccc....vec poceo opominjati...ccc... Razz

Hmm...imala sam uzor, moju baku...u biti jos uvijek mi je...Nastojim da mi bude...To je opcenito sto se tice zivota..Ne znam da li si mislio na opcenito, ingame ili forum...pa cu ti ovkao odgovoriti...Ingame...hmm...pa ti lol!

A na forumu..ne znam..ima ih puno...i svi su mi ok Very Happy
[b]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:29 am

pocastvovan sam Embarassed
Sta mislis ocemo li pobediti duele?
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:32 am

Ma za tebe nema zime...Pobjeda je tvoja sigurno..A ja...hmm...Cisto sumnjam, bit ce gusto, ali hajde eto...neka se nesto desava Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Stole_wiking
~ Board Administrator~
~ Board Administrator~
Stole_wiking

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:36 am

Zar ne verujes meni kada sam rekao da ces pobediti? Shocked
[Vrh] Go down
Athila
~ Moderator ~
~ Moderator ~

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:41 am

Ma vjerujem...ali ono...spremna sam i na ono drugo ako se desi...hajde evo...70% sam uvjerena dacu pobijediti...bolje? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Athila...aha...to sam ja :P   Athila...aha...to sam ja :P Icon_minitime

[Vrh] Go down

Athila...aha...to sam ja :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next